„Budujemy Samolot” to projekt, w którym zawarty jest cały proces budowy dwuosobowego samolotu BushCat firmy SkyReach. Etapy budowy samolotu przedstawione są w przejrzysty sposób krok po kroku na krótkich filmach umieszczanych na kanale YouTube. Całość prowadzona jest przez parę Dominika Motołę oraz Magdalenę Taczkowską. Poruszane tematy to nie tylko sama budowa statku powietrznego, ale również cała otoczka prowadząca do zarejestrowania i „ulotnienia” samolotu. Dodatkowo na vlogu pojawiać się będą recenzje oraz testy nowinek technicznych, relacje z targów lotniczych oraz pokazów, rozmowy z ciekawymi osobami związanymi z lotnictwem i wiele innych. Każdy kto jest zainteresowany tym tematem może napisać wiadomości z pytaniami oraz problemami, które nurtują go w tematyce przez nas poruszanej. W Polsce brak jest Vlogów o takiej tematyce a i na świecie takie projekty są rzadkością.

Już po pierwszych odcinkach spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem kanałem również wśród mediów regionalnych oraz ogólnopolskich. Wystąpiliśmy w „Dzień Dobry TVN”, „Raport TVN Turbo”, „Pytanie na Śniadanie TVP2”, „Teleexpress TVP”, „Zbliżenia TVP Bydgoszcz” oraz udzieliliśmy godzinnego wywiadu w Radiu Kraków. Wszystkie te media zapowiedziały się odwiedzić nas ponownie w momencie ukończenia samolotu. Dodatkowo nasz Vlog w formie felietonów pojawia się systematycznie na największym portalu lotniczym dlapilota.pl. Cały projekt prowadzony jest w języku Polskim oraz Angielskim (napisy).

Prowadzący Dominik Motoła to certyfikowany mechanik lotniczy oraz pilot. Współpracuje bądź współpracował z wieloma firmami lotniczymi na terenie całego kraju.

Projekt nie zakończy się wraz z zakończeniem budowy. W kolejnym kroku naszym samolotem, mamy zamiar robić podróże w ciekawe miejsca nie tylko na terenie Polski. Mamy już też zaproszenia na udział w pokazach lotniczych w 2022r.

Wszystko oczywiście relacjonując na kanale „Budujemy Samolot”.

Samolot, który składamy to samolot w konfiguracji STOL, czyli taki, który może wylądować niemalże wszędzie za sprawą dużej mocy, sportowej konfiguracji, rozbiegu wynoszącego 100m oraz wielkich alaskańskich kół. Będzie to również wersja wyposażona w bardzo nowoczesną awionikę oraz system do wytwarzania dymu co będzie miało wpływ na atrakcyjność jego wizyt na różnego rodzaju eventach.

 

Jeżeli interesuje was zakup statku powietrznego, oświetlenia, avioniki to śmiało możecie się ze mną skontaktować a pomogę wam w zakupie.

 

Zapraszam do subskrybowania kanałów aby być na bieżąco.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

Kontakt

 

Media Społecznościowe

+ 48 888451007

budujemysamolot@gmail.com